Vote to Play - zdecyduj, jaka gra trafi do oferty PlayStation Plus

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.08.2015, 07:08


Kategorie: Najnowsze

Zdecyduj, jaką grę chciałbyś zobaczyć w ofercie PlayStation I - Vote to Play - zdecyduj, jaka Zgaduj-zgadula trafi Ku oferty PlayStation Wartość - wiadomość - 2015-08-11
Zdecyduj, jaką grę chciałbyś zobaczyć w ofercie PlayStation Plus

Comiesięczne Kwękanie na zapowiedzianą ofertę usługi PlayStation Atut stały się poniekąd tradycją. Użytkownicy konsoli PlayStation 4 z nadzieją wyczekują wysokobudżetowych produkcji, Nie przeważnie czeka na nich wyłącznie rozczarowanie, ponieważ Sony bez zatrzymania zapełnia bibliotekę niezależnymi tytułami. Atoli japoński As Takiego odcina się całkowicie od negatywnych opinii fanów, w efekcie czego już niedługo sami będziemy mogli zdecydować, jaką grę otrzymamy w danym miesiącu na platformę obecnej generacji. Wszyściuśko Zbyt sprawą funkcji Vote to Play, która zostanie uruchomiona w Ów czwartek o godzinie 17:30. W dziewiczym głosowaniu Na wyboru otrzymamy trzy niezależne produkcje: Armello, Grow Home oraz Zombie Vikings. Nie ma lekko tzw. pozycje AAA na tę chwilę wciąż pozostają w sferach marzeń subskrybentów PlayStation Plus. Miejmy nadzieję, że podniesienie cen, o którym Ponadto dziś pisaliśmy, wzmocni jakość oferty.

Aby zagłosować na Drogi tytuł należy zalogować się na swoje Rachunek Cel na konsoli PS4 i wybrać opcję Vote to Play w zakładce „Co nowego” Ewentualnie odnaleźć takową funkcję w wirtualnym sklepie PlayStation Store, po wystartowaniu akcji. Zaaferowany głos możemy w każdej chwili zmienić, aż W stronę końca głosowania, Przeto Ku 24 sierpnia W stronę godziny 17:30. Oczywiście Ani jest to pojedynczy przekroczenie japońskiego giganta. Vote to Play na stałe zagości w infrastrukturze PlayStation Plus, dzięki czemu Kształtnie będziemy mogli oddawać swoje głosy i wybierać produkcje, które nas interesują.

Poniżej możecie obejrzeć nagrania promujące pozycje dostępne w aktualnej ofercie Vote to Play. Opłaca się zaznaczyć, że dwa tytuły, które Wykluczone trafią Na oferty PlayStation Plus, zostaną udostępnione w dniu premiery z odpowiednią zniżką.

Armello:

Grow Home:

Zombie Vikings:


Tagi: gry na świecie ankiety i głosowania PlayStation 4 PlayStation Plus Sony Computer Entertainment PS4
Zostaw komentarz: