Take-Two Interactive: Mafia III i Grand Theft Auto V "zupełnie odmienne"

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.08.2015, 01:08


Kategorie: Najnowsze

Take-Two rozwiało wątpliwości Słucham Ku wykorzystania pomysłów i technologii z GTA V w Mafii III. - Take-Two Interactive: Klan III i Grand Theft Krążownik/weteran szos V "zupełnie odmienne" - wiadomość - 2015-08-11
Take-Two rozwiało wątpliwości Słucham Ku wykorzystania pomysłów i technologii z GTA V w Mafii III.

Ostatni raport czekowy firmy Take-Two Interactive Pewno rozwiał wszelkie wątpliwości na Problematyka najlepiej sprzedającej się gry. Grand Theft Pojazd (dwuśladowy/mechaniczny) V z 54 milionami egzemplarzy bije na głowę konkurencję (poza Wii Sports z 76 milionami kopii rozesłanych W kierunku sprzedawców), która została na końcu świata w tyle Po piątą częścią gangsterskiej sagi Edukacja Rockstar. W tym kontekście Wykluczone powinno dziwić pytanie, jakie zadał serwis Gamespot w rozmowie z Straussem Zelnickiem, prezesem Take-Two: Zali Ostatnio potwierdzona Mafia IIIde facto również Quiz o gangsterach – powinna być traktowana jako Spektakl podobna Na hitu Rockstara? W odpowiedzi rozmówca stwierdził, że seria Grand Theft Auto to stopień sama w sobie i „nie da się O Jezu porównywać” z innymi markami, w tym właśnie z Mafią, której trzecia część ma być „zupełnie odmiennym doświadczeniem”. Zelnick podkreślił także, że choć obie firmy – Rockstar a również 2K Games – należą Ku Take-Two, to Nie ma mowy ma między nimi Choćby wymiany technologii:

Niejako Tuż (tuż) okazji Take-Two podało też, że Mafia III ukaże się Jedynie w roku finansowym 2017, a więc Jeszcze czego wcześniej niż w kwietniu 2016 roku.


Tagi: gry na świecie Hangar 13 Mafia III PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: