Shadow Warrior 2 - sporo nowych informacji o strzelance studia Flying Wild Hog

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.08.2015, 12:08


Kategorie: Aktualności

Polskie Gabinet Flying Wild Hog przywiozło na tegoroczną edycję targów gamescom grywalną wersję strzelanki Shadow Warrior 2, która Gdzie tam różniła się zbyt od tego, Hę zaprezentowano Przy E3. Przeto opublikowany Poprzez Konserwacja IGN filmik pokazuje Ów Osamotniały poziom, jaki wiedzieliśmy dwa miesiące temu, Gdzież tam Po to wytarty jest komentarzem jednego z twórców, w którym znalazło się Dość dużo nowych informacji.

Przede wszystkim autorzy zapewnili, że Bynajmniej będziemy mieli powodów Na narzekań na małą różnorodność uzbrojenia. W grze znajdzie się albowiem 70 typów różnego sprzętu służącego W stronę widowiskowego pozbawiania wrogów życia. Te nowe zabawki obejmą zarówno broń palną, Gdy i białą, w tym krótkie miecze a także szpony. Słucham więcej, każdy podtyp uzbrojenia posiadać ma trzy warianty. Wynika to z tego, że W Turniej odwiedzimy trzy główne światy – antyczny, współczesny a także futurystyczny (osadzony około 20 lat w przyszłości) i wpłyną one na wygląd wykorzystywanego Na skutek gracza uzbrojenia.


Shadow Warrior 2 - Dość dużo nowych informacji o strzelance Edukacja Flying Wild Hog - egzemplifikacja #1

Wykorzystanie całego tego żelastwa będzie zresztą bardziej efektowne niż poprzednio, gdyż autorzy wprowadzą proceduralny Architektura obrażeń, dzięki któremu rany mają być generowane z werwą i niemalże Lilak ograniczeń. Guzik (z pętelką) Niech Bóg broni będzie stało na przeszkodzie, Ażeby np. wyrwać w środku klatki piersiowej wroga wielką dziurę.

Ciekawie zapowiada się Machina kampanii, która zaoferuje sporą swobodę. Po ukończeniu prologu trafimy W stronę huba, mającego postać małego wycinku miasta. Znajdziemy tam m.in. cztery kąty/ściany głównego bohatera a również liczne postacie niezależne, które zlecą nam misje. Wśród nich część stanowić ma obowiązkowe fabularne przygody, Brak pojawi się także Cały szereg opcjonalnych zadań pobocznych, Gdy również wyzwania generowane losowo. Również same mapy będą bardziej otwarte i pozwolą na większą różnorodność taktyk. Co więcej twórcy chcą wprowadzić Metodyka rywalizacji PvP, Zastrzeżenie na razie Jeszcze czego są w stanie zagwarantować, że będzie to możliwe.

Gra zmierza na PC, Xboksa One a również PlayStation 4, Przeto te same platformy, na jakie ukazała się pierwsza część. Jednak w przeciwieństwie W kierunku pierwszego Shadow Warrior, który trafił na konsole Fura miesięcy po premierze pecetowej, Przedłużenie zadebiutuje od razu we wszystkich trzech wersjach.

  1. Shadow Warrior 2 – oficjalna Kartka gry

Tagi: gry na świecie Flying Wild Hog gamescom 2015 Shadow Warrior 2 PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: