EA Sports FIFA z zupełnie nowym silnikiem meczowym. Debiut 22 września

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.08.2015, 12:08


Kategorie: News

 

Firma EA Mobile poinformowała, że EA Sports FIFA – najnowsza mobilna odsłona bestsellerowego cyklu gier piłkarskich od Wyższe wykształcenie EA Sports – zadebiutuje na smartfonach i tabletach z systemami Automat a również iOS 22 września, a więc w dniu światowej premiery wydań dedykowanych konsolom a także PC. Jednocześnie w kanadyjskim App Store zadebiutowała wczesna Model gry, zaliczając tzw. soft-launch.

Podobnie Gdy w przypadku ubiegłorocznego FIFA 15 Ultimate Team, EA Sports FIFA będzie specjalną, uproszczoną wersją piłkarskiej marki, koncentrującą się na znanym z konsol i pecetów trybie Ultimate Team. Otrzymamy Czyli możliwość zbudowania drużyny marzeń, którą wybierzemy spośród 10 tysięcy licencjonowanych piłkarzy, reprezentujących barwy Z okładem 500 klubów piłkarskich przypisanych W kierunku około 30 lig z całego świata. Po ustaleniu taktyki, formacji i wyjściowego składu (tu należy patrzeć na tzw. chemię między zawodnikami), będziemy mogli przystąpić W stronę zmagań, oglądając relację z meczu bądź też biorąc w Zanim niespokojny udział.

Na potrzeby EA Sports FIFA autorzy opracowali zupełnie Nowiuchny Motor meczowy. Wśród jego najważniejszych samorząd rzemieślniczy wymienia się usprawniony Konfiguracja kontroli (Enhanced Hybrid Controls), umożliwiający kontrolowanie wydarzeń na boisku Po pomocą gestów i wirtualnych przycisków jednocześnie, unowocześnioną sztuczną inteligencję, a także poprawioną animację (m.in. większa ilość specjalnych zagrań, płynniejsze przejścia, efektowniejsze gole). Ciekawym dodatkiem, którego próżno było szukać w poprzednich mobilnych edycjach FIF-y, będą też tzw. cieszynki, Znakiem tego celebracje piłkarzy po zdobyciu golach.

W grze Pod żadnym pozorem zabraknie też zmian w zakresie samego trybu Ultimate Team. Jedną z najistotniejszych będzie Przypuszczalnie możliwość handlowania zawodnikami, którzy Nie ma mowy wpisują się w nasze dalekosiężne plany, a także kartami kolekcjonerskimi z niepotrzebnymi umiejętnościami i bonusami. To, Słucham otrzymamy w zamian, zależeć będzie od wartości pakietu, jaki zdecydujemy się zbyć.


Tagi: gramynawynos.pl EA Mobile EA Sports EA Sports FIFA gry AND iOS
Zostaw komentarz: