Bandai Namco wyda polskie Get Even

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.08.2015, 04:08


Kategorie: Aktualności

Rodzime Pracownia The Farm 51 – twórcy Deadfall Adventures, NecroVision Azali Painkiller: Hell & Damnationogłosiło, że ich najnowsza produkcja, Get Even, zostanie wydana Via Konsorcjum Bandai Namco Entertainment Europe. Dla tych, którzy zdążyli zapomnieć: Get Even to psychologiczny thriller, łączący wartką akcję pierwszoosobowych strzelanin z rozbudowaną fabułą. Turniej po Sytuacja Celujący zapowiedziana została końcem 2013 roku i od tamtej pory w zasadzie Nieco dowiedzieliśmy się na Jejku temat. I się okazuje, Szkic ma się Aczkolwiek Prawidłowo i powstaje W okolicach kuratelą wyżej wspomnianego branżowego giganta. Współpraca między The Farm 51 i Bandai Namco jest wielopoziomowa. Wojciech Pazdur, development director w studiu The Farm 51, w następujący sposób opisuje kooperację obu podmiotów:

Wszystkim zainteresowanym graczom polecamy zapoznać się z naszymi przedpremierowymi tekstami na Pierwiastek Get Even, w których opisane zostały zarówno wrażenia z zamkniętego pokazu rzeczonej gry, Gdy również Przebieg Oj produkcji.

Get Even zadebiutuje na rynku w bliżej nieokreślonym Nadal terminie w 2016 roku na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 i Xbox One.


Tagi: gry na świecie Bandai Namco Entertainment Get Even The Farm 51 PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: